Naszą firmę – Euro-Hurt Sp. z o.o.– założył w 2009 roku i do dziś czuwa nad jej rozwojem Mariusz Rybak. Zaufaniem obdarzyło nas już kilkuset klientów, dla których jesteśmy solidnym partnerem. Oferujemy zarówno szeroki asortyment, jak i kompleksową obsługę, która jest możliwa z uwagi na posiadane przez nas zaplecze magazynowe oraz środki transportu dostosowane do przewożenia żywności. Współdziałając z Państwem, stawiamy na uczciwe, partnerskie relacje, dzięki czemu z większością kontrahentów współpracujemy od wielu lat.

Wyróżnia nas profesjonalizm, szybkość w działaniu, zróżnicowany asortyment, towary z etykietami w różnych językach i atrakcyjne ceny. Stawiamy na jakość. Przechowujemy i transportujemy produkty przy temperaturze kontrolowanej. Przestrzegamy wszystkich zaleceń i norm – każdy eksportowany produkt posiada etykietę w języku kraju, na którego rynek jest przeznaczony. Zapewniamy wysoki standard pracy dla naszych pracowników.

Nasza dotychczasowa działalność została doceniona – otrzymaliśmy Geparda Biznesu 2015, ponieważ wartość spółki w okresie od marca 2014 do marca 2015 r. wzrosła o 276%. Zostaliśmy również laureatem prestiżowego tytułu Gazela Biznesu 2014 w XV edycji rankingu zorganizowanego przez dziennik „Puls Biznesu”. Wszystko to sprawia, że jesteśmy idealnym partnerem biznesowym również dla Państwa!

Firma Euro-Hurt zajęła 4. miejsce w rankingu „Diamenty Forbesa 2017”. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza, że z roku na rok dynamicznie się rozwijamy i jesteśmy coraz lepsi w tym, co robimy!